Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Pro řízení oddílu doporučujeme Klubový informační systém. | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Turnaj v médiích

Ohlédnutí za 33. ročníkem turnaje přípravek v Lomnici nad Popelkou

14.03.2020 | Majkl

Stadion v Lomnici nad Popelkou byl 1. a 2. června již potřiatřicáté dějištěm tradičního fotbalového turnaje starších přípravek, kterého se zúčastnilo zhruba 320 nadějných fotbalistů. Turnaj vyhrálo družstvo AC Sparta Praha před Hradcem Králové a třetím týmem Football Talent Academy. Nejlepším zahraničním učastníkem byl čtvrtý FK Inter Bratislava. Celý článek

Ohlédnutí za 32. ročníkem turnaje přípravek v Lomnici

Koncem května byl stadion v Lomnici nad Popelkou již podvaatřicáté dějištěm tradičního fotbalového turnaje starších přípravek, kterého se zúčastnilo zhruba 300 nadějných fotbalistů. Turnaj vyhrálo družstvo Football Talent Academy před Hodonínem a třetími Pardubicemi. Nejlepším zahraničním týmem byl čtvrtý Baník Prievidza. Celý článek

Na turnaji přípravek v Lomnici triumfovali zaslouženě Sparťané

Koncem května byl stadion v Lomnici nad Popelkou již po jednatřicáté dějištěm tradičního fotbalového turnaje starších přípravek, kterého se zúčastnilo zhruba 300 nadějných fotbalistů. Vítězem se nakonec stal tým AC Sparta Praha rudá před bílým týmem stejného klubu a třetí byla Zbrojovka Brno. Celý článek

Lomnický turnaj přípravek 2016 vyhrála Plzeň

Fotbalový klub Lomnice nad Popelkou pořádal o víkendu 28. a 29. května jubilejní 30. ročník turnaje fotbalových přípravek s mezinárodní účastí. Vítězem se nakonec stalo družstvo Plzně, které ve finále na penalty zdolalo Pardubice. Celý článek

Finále 29. ročníku lomnického turnaje přípravek ovládla Sparta

Fotbalový klub Lomnice nad Popelkou pořádal v sobotu 30. a v neděli 31. května již 29. ročník turnaje fotbalových přípravek s mezinárodní účastí. Letošní finále bylo záležitostí Sparty Praha, protože se v něm střetl její A a B tým, a právě ten druhý získal celkovou výhru na turnaji po výsledku 1:0. Celý článek

Archiv článků

Zápasy St. přípravky

V neděli 17. 10. 2021 starší přípravka vyjela na zápas do Jablonce nad Nisou. Jeli jsme tam s obavami, ale s odhodláním se porvat a třeba...

Zápasy st. a ml. přípravky

V neděli 10. 10. 2021 odehrála naše mladší přípravka další zápasy v Martinicích. Hráli jsme s mužstvy Martinic a Horní...

Ml. přípravka, Lomnice - Studenec

3. 10. 2021 odehrála naše mladší přípravka další mistrovská utkání v Poniklé. Střetli jsme se s mužstvy Studenec B a Studenec A.